Novinky

Další XBOX360 devkit

Další XBOX360 devkit


[9.10.2008] Práce na multiplatformní multiplayerové hře jsou v plném produ, a náš strojový park byl rozšířen o další XBOX360 devkit.

A něco začíná

A něco začíná


[5.10.2008] Naše řady rozšířil nový game designér Rudolf Snížek, který se ihned zapojil do vývoje našeho next-gen titulu. Vítáme!

Něco končí

Něco končí


[4.10.2008] Koncem minulého měsíce jsme se rozloučili s naším dlouholetým game designérem Martinem Moravcem, kterému tímto přejem mnoho štěstí v novém působišti.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Announcement

Přijímáme!


Vedoucí programátor

Vedoucí programátor je zodpovědný za vedení malého týmu a samostatné řešení širokého spektra programátorských úkolů souvisejících s tvorbou hry. Na této pozici se očekává několikaletá praxe v oboru s alespoň jednou dokončenou větší hrou.

 

 
Senior programátor

Úlohou senior programátora je samostatné řešení širokého spektra programátorských problémů, které souvisejí s tvorbou počítačové hry a to jak na úrovni programování enginu, tak na úrovni programování hratelnosti a editačních nástrojů.

 

 
Senior 3D grafik

Senior grafik dokáže modelovat a texturovat menší objekty stejně jako sestavovat rozsáhlejší scény včetně jejich nasvětlování. V ideálním případě je schopen samostatně a kreativně navrhovat výtvarná řešení.

 

Více informací na stránce jobs.