Novinky

Dreamkiller

Dreamkiller


[3.7.2009] Máme to potěšení Vám oznámit hru Dreamkiller, střílečku z vlastního pohledu, na které už od minulého roku usilovně pracujeme. Brzy očekávejte více informací.

PhysX

PhysX


[16.4.2009] Pro naší současně vyvíjenou hru i pro náš budoucí projekt jsme licencovali technologii PhysX a to jak pro platformu XBOX 360, tak pro platformu PC.

Mindware se přestěhoval!

Mindware se přestěhoval!


[21.1.2009] Během víkendu se Mindware přestěhoval do nových kanceláří více do centra města. Prosím všimněte si změn adresy a telefonů v sekci kontakty.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Announcement

Přijímáme!


Vedoucí programátor

Vedoucí programátor je zodpovědný za vedení malého týmu a samostatné řešení širokého spektra programátorských úkolů souvisejících s tvorbou hry. Na této pozici se očekává několikaletá praxe v oboru s alespoň jednou dokončenou větší hrou.

 

 
Senior programátor

Úlohou senior programátora je samostatné řešení širokého spektra programátorských problémů, které souvisejí s tvorbou počítačové hry a to jak na úrovni programování enginu, tak na úrovni programování hratelnosti a editačních nástrojů.

 

 
Senior 3D grafik

Senior grafik dokáže modelovat a texturovat menší objekty stejně jako sestavovat rozsáhlejší scény včetně jejich nasvětlování. V ideálním případě je schopen samostatně a kreativně navrhovat výtvarná řešení.

 

Více informací na stránce jobs.