Kromě vlastních her nabízíme služby i v oblastech produkce a preprodukce.

O co jde? Představte si, že máte geniální nápad, ale nejste si jisti, zda bude opravdu fungovat. Bylo by fajn takovou věc vědět určitě, než proinvestujete spoustu peněz. Představte si, že potřebujete získat investora, ale ten by zase rád viděl funkční demo verzi alespoň ve fázi prototypu. Bylo by fajn takové demo mít, ale vy bohužel nemáte tým, který by Vaše myšlenky realizoval.

My na druhou stranu takový tým máme a tento tým je vám plně k dispozici. Připravíme pro Vás na základě vašich ideí design document, vytvoříme grafický styl, připravíme grafiku i animace, a na našem vlastním enginu dodáme hratelný prototyp. Tomu se říká preprodukce.

Náš zkušený, silný, a plně funkční tým pro Vás ale může vyprodukovat hru kompletní, plně dle vašich požadavků a to ať už se jedná o datadisk k vašemu blockbusteru nebo kompletně novou hru. Jsme profesionálové. Práci dodáváme v požadováně kvalitě a včas.

Grafika: low-poly modely, hi-poly modely, komplexní scény, nasvětlování, 3d animace, 2d animace, motion capture, skicy, storyboardy

Program: moderní grafika, umělá inteligence, pokročilé fyzikální simulace, databáze, multiplatfomní systémy

Design: symbolický design, level design, scénáře, programové skripty, ladění, dokumentace, analýza

Produkce: dlouhodobé plánování, řízení velkého týmu, bezproblémové dosahování milestonů

Announcement

Přijímáme!


Vedoucí programátor

Vedoucí programátor je zodpovědný za vedení malého týmu a samostatné řešení širokého spektra programátorských úkolů souvisejících s tvorbou hry. Na této pozici se očekává několikaletá praxe v oboru s alespoň jednou dokončenou větší hrou.

 

 
Senior programátor

Úlohou senior programátora je samostatné řešení širokého spektra programátorských problémů, které souvisejí s tvorbou počítačové hry a to jak na úrovni programování enginu, tak na úrovni programování hratelnosti a editačních nástrojů.

 

 
Senior 3D grafik

Senior grafik dokáže modelovat a texturovat menší objekty stejně jako sestavovat rozsáhlejší scény včetně jejich nasvětlování. V ideálním případě je schopen samostatně a kreativně navrhovat výtvarná řešení.

 

Více informací na stránce jobs.