Když Mindware napoprvé prošel přísným testem, který Microsoft stanovuje pro hry, jež se ucházejí o vydání na konzoli XBOX, zaslal nám následující email: "Toto byl jeden z nejbezproblémovějších schvalovacích procesů, jaké jsme v poslední době zažili. Gratulujeme!"

 

* * *

 

Lani Minella (AudioGodz): "Scénář od Mindware, stejně jako zbytek design dokumentů, je mnohem lepší, než čím disponuje většina her v USA."

 

* * *

 

Na E3 2007 bylo demo Voodoo Nights označeno za největší překvapení výstavy.

 

* * *

 

Starforce: "Je vidět, že jste skvěle porozuměli naší technologi, čímž jste dosáhli vynikající úrovně zabezpečení."

 

* * *

 

Creative: "Skvělá práce! Hra vypadá i zní naprosto úžasně, a podle našeho názoru se hraje mnohem lépe, než většina ostatních her tohoto žánru."

Announcement

Přijímáme!


Vedoucí programátor

Vedoucí programátor je zodpovědný za vedení malého týmu a samostatné řešení širokého spektra programátorských úkolů souvisejících s tvorbou hry. Na této pozici se očekává několikaletá praxe v oboru s alespoň jednou dokončenou větší hrou.

 

 
Senior programátor

Úlohou senior programátora je samostatné řešení širokého spektra programátorských problémů, které souvisejí s tvorbou počítačové hry a to jak na úrovni programování enginu, tak na úrovni programování hratelnosti a editačních nástrojů.

 

 
Senior 3D grafik

Senior grafik dokáže modelovat a texturovat menší objekty stejně jako sestavovat rozsáhlejší scény včetně jejich nasvětlování. V ideálním případě je schopen samostatně a kreativně navrhovat výtvarná řešení.

 

Více informací na stránce jobs.