Ponořte se do pokračování veleúspěšné střílečky Painkiller s podtitulem Overdose. Belial, potomek anděla a démona je na dlouhou dobu uvězněn Luciferem, který chce využít jeho jedinečných schopností, totiž možnosti cestovat mezi dimenzemi. Luciferova snaha o podrobení si Belialovy vůle však skončí nezdarem, a tak asi nikoho nepřekvapí, že když se Belialovi podaří z Luciferova vězení utéci, rozpoutá se na zemi hotové peklo.

Painkiller Overdose nabízí přesně to, co v jiných střílečkách nenajdete. Hutnou a rychlou akci, rozmanitá, rychle se střídající prostředí, plus neobvyklé zbraně, a samozřejmě také velké množství nejrůznějších nepřátel, kteří jako by vypadly z hlavy opravdového šílence. Ponechali jsme vše, co jste na původním Painkillerovi tolik milovali a přidali mnoho nového, tak neváhejte. Tam dole hluboko v pekle čeká někdo až přijdete a nakopete mu zadek.

 

Datum vydání: 2007

Oficiální stránka: www.projectoverdose.com/

 

<

Announcement

Přijímáme!


Vedoucí programátor

Vedoucí programátor je zodpovědný za vedení malého týmu a samostatné řešení širokého spektra programátorských úkolů souvisejících s tvorbou hry. Na této pozici se očekává několikaletá praxe v oboru s alespoň jednou dokončenou větší hrou.

 

 
Senior programátor

Úlohou senior programátora je samostatné řešení širokého spektra programátorských problémů, které souvisejí s tvorbou počítačové hry a to jak na úrovni programování enginu, tak na úrovni programování hratelnosti a editačních nástrojů.

 

 
Senior 3D grafik

Senior grafik dokáže modelovat a texturovat menší objekty stejně jako sestavovat rozsáhlejší scény včetně jejich nasvětlování. V ideálním případě je schopen samostatně a kreativně navrhovat výtvarná řešení.

 

Více informací na stránce jobs.