Dr. Alice Drake chtěla být normální běžnou psycholožkou, ale už první pohled napovídá, že tomu tak není. Kde se její schopnost vstupovat do lidských snů vzala, to neví ani ona sama, ale vlastně je to jedno. Hlavně, že se s těmi parchanty v našich hlavách umí správně vypořadat. Ustřelit jim hlavu!


Zjistěte sami na vlastní kůži, jak jde dohromady hloubková psychoanalýza s brutální FPS akcí. Staňte se Dr. Alice Drake, vnikněte do hlav svých pacientů a vyčistěte jim mysl od všech monster, žijících z našeho strachu. Vypořádejte se s nimi pomocí Aliciných speciálních vlastností, jako je pyrokineze, nebo pomocí zvláštních těžkých zbraní Dreamworldu. Půjdete světem plným pavučin, kanceláří, či velikých obživlých hraček. Půjdete temným lesem či krajinou pokrytou věčným ledem a objevíte i ty nejbizarnější světy, ve kterých se Dreamkilleři skrývají. Už na vás čekají. Dejte jim raketou jasně najevo, kdo je skutečným pánem vaší mysli.

 

Release date: 2009

Official pages: www.dreamkillergame.com

Announcement

Přijímáme!


Vedoucí programátor

Vedoucí programátor je zodpovědný za vedení malého týmu a samostatné řešení širokého spektra programátorských úkolů souvisejících s tvorbou hry. Na této pozici se očekává několikaletá praxe v oboru s alespoň jednou dokončenou větší hrou.

 

 
Senior programátor

Úlohou senior programátora je samostatné řešení širokého spektra programátorských problémů, které souvisejí s tvorbou počítačové hry a to jak na úrovni programování enginu, tak na úrovni programování hratelnosti a editačních nástrojů.

 

 
Senior 3D grafik

Senior grafik dokáže modelovat a texturovat menší objekty stejně jako sestavovat rozsáhlejší scény včetně jejich nasvětlování. V ideálním případě je schopen samostatně a kreativně navrhovat výtvarná řešení.

 

Více informací na stránce jobs.