Je polovina osmdesátých let, a kdesi daleko za železnou oponou, v rudém dusnu bývalého Sovětského Svazu se novinář Matt Carter stává pověstným zrnkem písku v soukolí mezinárodní konspirace, která usiluje o nadvládu nad tehdejším S.S.S.R. Je právě tím zrnkem písku, které může stroj stejně snadno zadřít, jako jím být samo rozdrceno. Dvanáct hodin po svém příletu do Moskvy za docela rutinním článkem, je Matt Carter zatčen, uvězněn, a zbit do bezvědomí. Drama začíná! 

Vžijte se do role novináře, který má k dispozici jen svůj rozum, a několik málo udělátek, které si sám vytvořil z docela obyčejných předmětů. Ponořte se do přítmí chodeb komunistických komplexů, skryjte se ve stínu, a ve vhodný okamžik překvapte nepřítele svým důvtipem. Pomozte si při tom svým neuvěřitelným fotoaparátem, který dokáže vidět skrz zdi. Buďte neviditelní jako noc, rychlí jako vítr, a tiší jako smrt.

 

Datum vydání: 2005

Oficiální stránka: www.coldwar-game.com

 

Announcement

Přijímáme!


Vedoucí programátor

Vedoucí programátor je zodpovědný za vedení malého týmu a samostatné řešení širokého spektra programátorských úkolů souvisejících s tvorbou hry. Na této pozici se očekává několikaletá praxe v oboru s alespoň jednou dokončenou větší hrou.

 

 
Senior programátor

Úlohou senior programátora je samostatné řešení širokého spektra programátorských problémů, které souvisejí s tvorbou počítačové hry a to jak na úrovni programování enginu, tak na úrovni programování hratelnosti a editačních nástrojů.

 

 
Senior 3D grafik

Senior grafik dokáže modelovat a texturovat menší objekty stejně jako sestavovat rozsáhlejší scény včetně jejich nasvětlování. V ideálním případě je schopen samostatně a kreativně navrhovat výtvarná řešení.

 

Více informací na stránce jobs.